Soğuk Savaş Youtube Video Serisi Tavsiyesi

Son zamanlarda televizyon karşısında geçirdiğim vakit gerçekten çok azdır. Televizyon programları ve diziler hepsi bana saçma geliyor. Böyle diyip Netflix gibi yerlerden dizi / film izlediğimi de düşünmeyin çünkü oradan da dizi izlemiyorum, şimdilik. Bir şeyler izlemek istediğimde Youtube’a giriyorum. Gülmek istediğimde Avrupa Yakası gibi eski dizileri izlemek yerine saçma bir şekilde güldüren Soğuk Savaş video serisine ait videoları izliyorum. Soğuk Savaş sanılanın aksine bir YouTube kanalı değildir! Post42 YouTube kanalının bir oyunudur. Bu oyuna ait video serisi de diyebiliriz.

Soğuk Savaş Video Konsepti

Videolar sırasında 2 takım oluşmaktadır. Bu takımlar bir birlerine karşı video boyunca yarışmaktadır. Yarışmanın kazananını bulmak çok kolay en yüksek puana sahip olan grup oyunu kazanır. Gruplardan 1er kişi koltuklara otururlar. Oturanlar soğuk bir espri yaparak (soru şeklinde) rakibini güldürmeye çalışır. Gülen kişi kalkar ve o gruptan bir başka kişi o o koltuğa oturur. Bu oyuncu değişikliği sırasında oyuncusu değişmeyen grup puan kazanır.

Ünlüler de Soğuk Savaşa Katılabilir

Hiç beklemediğiniz bir anda tanıdığınız ünlüler kendilerine hiç yakıştıramayacağınız soğuk espriler yapabilir. Video serisine çeşitli ünlüler katılabilmektedir. Bu ünlüler oyuna dahil olabilmek için önceden hazırlamış olduğu soğuk esprileri rakiplerine yapmaktadır. Ünlülerden hiç beklemediğiniz soğuk esprileri duyabilirsiniz. Umarım bu ünlülere bakış açınız değişmez.

Soğuk Savaş

Uyarı !

Video serisini izlemeyi düşünenlere 2 adet uyarım var. Bunlardan birincisi yaşama nedeninizi sorgulamaya hazır olun. İkincisi ise videoları anlamak için genel kültür seviyenizin yüksek olması gerekmektedir. Ünlüleri tanımak, film karakterlerini bilmek, oyunları bilmek, güncel dünya haberlerini bilmek ve tarihi de bilmek gerekmektedir. Her espriyi anlamazsanız çok aldırış etmeyin.

Video serisine ait videolara kaynak kısmındaki linkten ulaşabilirsiniz.

Umarım bu soğuk savaşlar sizin espri düzeyini bozmaz

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir