Samsung Galaxy S20 Ne Zaman Çıkacak ?

Samsung’un 2020 yılı için üretmiş olduğu amiral gemisi model büyük bir merak ile bekleniyor. Samsung Galaxy S11 olarak beklediğimiz bu akıllı cep telefonu Samsung Galaxy S20 olarak isimlendirilmiş. Neden bu şekilde bir hamle yapıldı diyorsanız Samsung Galaxy S20 Geliyor Galaxy S11 Bekleyişi Varken başlıklı makalemi okuyabilirsiniz. Samsung Galaxy S20 ne zaman çıkacak ve cihazın ne gibi özellikleri olacak ?

Samsung Galaxy S20 Ne Zaman Çıkacak ?

Samsung Galaxy S20 11 Şubat 2020 tarihinde tanıtılacak. Cihaz doğal olarak resmi bir Samsung etkinliğinde tanıtılacaktır. Bu tanıtımın ardından cihaz 6 Mart 2020 tarihinde de satışa sunulacaktır. Ülkemizdeki durum ne olur bilmiyorum ancak cihazın ön siparişleri 35$ gibi bir fiyat ile başlayacaktır. Ön siparişten cihaz alanlar 6 Mart 2020 tarihinde yeni cihazlarına kavuşacaktır.

3 farklı Samsung Galaxy S20 cihazı tanıtılacak olan bu etkinlikte Güney Koreli firma 2020 yılı mobil cihaz şovunu yapacaktır. Samsung Galaxy S20, Ultra ve Plus olarak isimlendirilen cihazlar özellikle kamera konusunda büyük bir gelişme ile karşımıza gelecektir. Çok üst seviyede çözünürlükler, yüksek sayıda zoom sayıları ve çeşitli lensler ile cihazlar fotoğraf performansı ile kendisinden bir süre söz ettirecekler.

Aynı zamanda yeni bir tasarım ve yüksek ekran performansı ile de cihazlar piyasadaki diğer cihazlardan ayrılacaktır. Samsung Galaxy S20 serisi cihazlarda 120 Hz ekran yenileme özelliği olacaktır. Hz nedir diyorsanız hemen bu konuyu açıkladığım yazıyı okuyabilirsiniz.

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir