Samsung Galaxy S20 Geliyor Galaxy S11 Bekleyişi Varken

Samsung Galaxy S11 ve ailesinin 2020 yılı içerisinde tanıtılması bekleniyor. Bu akıllı cep telefonu ailesinin üyeleri hakkında çeşitli sızıntılar geçtiğimiz günlerde yaşandı. Büyük modelinin tasarımı internete sızdı, küçük modelinin teknik özellikleri testte ortaya çıktı ve cihazların ekranlarında yüksek yenileme oranı olacağı ortaya çıktı. Bu kadar sızıntıdan sonra teknoloji manyakları olarak bu sene içerisinde biz Galaxy S11’i bekliyoruz. Ancak Samsung tarafından 2020 yılı içerisinde Galaxy S11 yerine Samsung Galaxy S20 tanıtımı gelebilir.

Samsung Galaxy S20 Nereden Çıktı ?

Kimi zaman markalar çeşitli pazarlama stratejileri ile karşımıza çıkabiliyor. Bunların bir kısmı marka satışları adına yararlı bir kısmı da büyük bir hata ya da kaçan bir fırsat olabiliyor.

Bu pazarlama stratejilerine Geleceğin iPhone’u diyerek iPhone 9 isminin pas geçilmesini örnek verebilirim. Sıralama olarak baktığımız zaman iPhone 9 isimli bir iPhone modelinin tanıtılması beklenilirken iPhone X adında bir cihaz karşımıza çıktı.

Apple yapar da Samsung yapmaz mı ? Geleceğin telefonu mu diyecekler bilmiyorum ancak Samsung Galaxy S11 modelinin pazardaki isminin Samsung Galaxy S20 olması bekleniyor. Bununla ilgili 2020 yılına girdik artık 20li yıllar ve 20li modeller karşımıza çıksın deniliyor.

Kulağa 11 rakamındansa 20 rakamının daha hoş geldiğini söyleyebilirim. En azından söylemesinin çok daha kolay ve rahat olduğunu dile getirebilirim. Bakalım Samsung karşımıza bu şekilde bir pazarlama stratejisi ile çıkacak mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir