Samsung Galaxy S11 Ekranı Kamera Çentikli Geliyor

Samsung Galaxy S11 tanıtılmasına az bir zaman kalmışken Galaxy S11 hakkında sızıntılar internete sızıyor. Bu sızıntılardan belki de en önemlisi akıllı cep telefonunun tasarımına ait olanıydı. Bu sızıntıyı okumak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. Şimdi de bu tasarımı doğrular nitelikte olan ön paneli sızdı. Samsung Galaxy S11 ekranı kamera çentikli geliyor.

Samsung Galaxy S11 Ekranı Kamera Çentikli

Samsung Galaxy Note 10 ailesinden tanıdığımız ekran üzerinde ön kameranın yuvarlak çentiği Samsung Galaxy S11 ile de karşımıza çıkacak. Bu sefer kamera boşluğu bir nebze daha küçülmüş gibi gözüküyor. Yuvarlak tasarımı ve ekran üzerindeki konumu değişmemiş. İşim açıkçası Samsung Galaxy S10’un ekranında bulunan çift kameralı tasarımdan daha hoş bir çentik diyebilirim.

Evet gönlüm hiç çentik olmamasından yana sonuç olarak ekranın bütünlüğünü bozuyor. Beyaz bir ekranda bakarken ortada siyah bir yuvarlak sinir bozucu bir görüntü oluşturuyor ancak beterin iyisi diyebilirim bu yuvarlağa.

Tasarım görselleri sızan cihazın ekran panelleri üretilmeye başlanmış gözüküyor. Bu demek oluyor ki prototip de olsa çalışan bir kaç Samsung Galaxy S11 var. Zaten bunu testlerde de görmüştük. Test sonuçlarında cihazın teknik özellikleri sızmıştı.

Cihazı güçlü bir kamerası olacağını biliyoruz. Tasarımının nasıl bir şeye benzeyeceğini biliyoruz. Cihazda 5G desteği olacağını da biliyoruz. Bakalım bildiklerimizin ne kadarı doğru çıkacak ve cihaz beklentileri karşılayacak mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir