Rockstar Game Launcher – Bedava GTA San Andreas

Dijital oyun pazarı artık adını tam yansıtma yolunda ilerliyor. Oyun kasetleri ve CDleri artık piyasada pek popüler değil. Bir çoğumuz oyunları sanal mağazalardan satın alıyor ve internet üzerinden oyun oynayacağımız cihaza oyunu yüklüyoruz. Bu dijital mağazaların başını tabiki de Steam çekiyor. Grand Theft Auto serisinin geliştiricisi Rockstar Games dijital oyun sektörü pazarında mağazalara komisyon kaptırmaktan ve başka çeşitli sebeplerden olsa gerek Rockstar Game Launcher adında yazılımını duyurdu.

Rockstar Game Launcher İndirene GTA SA Ücretsiz

Neden yeni mağazanın yazılımını indireyim ki ? Tüm oyunlarım Steam üzerinde ve Steam zaten bu sektörde resmen bir numara olduğunu kanıtladı diyorsanız, evet haklısınız. Ancak Rockstar Games bence ilerki günlerde oyunlarını multiplayer (çok oyunculu) oynamak isterseniz bu yazılımı zorunlu kılacaktır. Firmanın sunucularına bağlantıyı bu program yapacak ve bu programsız sunucularla iletişim sağlayamayacağınız şekilde bir güvenlik protokolü yazılacağını düşünüyorum.

Aynı zamanda Rockstar Games’in size nostalji kokan bir teklifi bulunmaktadır. Eğer Rockstar Game Launcher yazılımını indirirseniz orijinal Grand Theft Auto San Andreas oyununu size hediye ediyorlar. Herkesin GTA 5’i bitirip oyundan sıkılıp da GTA 6’yı beklediği şu günlerde GTA SA oynayıp biraz geçmişe dönmeyi düşünürseniz bu teklifi değerlendirmenizde fayda olduğunu düşüyorum.

Kısaca indirin yazılımı, oyunu da indirip kurup. Birazcık oynayın değişiklik, geçmişe yolculuk olsun. Ne de olsa ilerki günlerde bu yazılımı indirmek zorunda kalacaksınız bari şimdiden seve seve indirin de GTA SA da kütüphanenize eklenmiş olsun.

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir