RC Model Uçak Nasıl Yapılır – DIY Rc Model Uçak

RC model arabalar ve model uçaklar neredeyse hepimizin dikkatini çekmiştir ancak pahalı fiyatları nedeniyle satın almaktan hep çekindiğimiz hobi ürünleri olmuştur. Craft Channel YouTube kanalı bu değerli hobi ürünlerini daha da değerli kılmayı başarmış. Hazır olarak satın alacağınız rc uçaktan daha değerlisi sizin kendi emeğiniz ile yapabileceğiniz bir rc model uçaktadır diyerek rc model uçak nasıl yapılır konseptinde bir video çekmiş.

RC Model Uçak Nasıl Yapılır ?

Haftalar belki araştırması ile beraber aylar süren bir çalışmayı bize 30 dakikadan biraz kısa bir video ile göstermeyi başaran kanal çalışanları en düşük maliyet ve en kolay şekilde çok başarılı bir rc model uçak ortaya çıkartmayı başarmış. Karton, tahta ve bir kaç elektronik parça ile ortaya çok güzel bir uzaktan kumandalı uçak çıkmış.

Uzaktan kumandalı bu uçağı videoyu baştan sonra durdurarak izleyen herkes rahatlıkla yapabileceği türden gözüküyor. Buradaki amacım kanal çalışanlarının emeğini küçümsemek değil bunun bir DIY (Do it yourself) projesi olduğunu vurgulamaktır. Siz de biraz el yatkınlığınız varsa bu tarz bir uçak evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz.

Uçağın uçarkenki görüntülerini de videonun çeşitli yerlerinde bize gösteren kanal ekibi aynı zamanda kullanılan parçaları da detaylı bir şekilde gösteriyor. Böylelikle evinde bu parçaları kullanarak herkesin bu tarz bir uzaktan kumandalı uçak yapmasını sağlıyor.

Bu güzel emeğinden dolayı kanal çalışanlarına ve videoda emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Çok başarılı bir DIY projesi olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir