PSA Grubu Eve Teslim Sıfır Araç Satışı Yapıyor

Ülkemiz ve tüm dünyanın içinde bulunduğu zor günlerde firmalar çeşitli yeni servislerini hizmete sokuyor. Bu hizmetlerden en işe yarayanı şüphesiz kapıya servis hizmetidir. Bizim mahalledeki şarküteri ve bakkal bile bu işe başlamış durumdadır. Bazı sektörler bir nebze bu servis düzenine çok daha kolay adapte olabiliyor ancak otomotiv sektöründe bu iş bu kadar başarılı olur mu ? PSA Grubu eve teslim servisini başlattı.

PSA Grubu Eve Teslim Servisi

Günümüz şartlarında evde kalmamız bir lüks değil kendimize karşı ve topluma karşı bir sorumluluk boyutundadır. Hal böyleyken 0 km araba almak istiyor olabilirsiniz. Ya da daha önceden 0 km aracınızın siparişini verdiniz ve bir türlü gidip arabayı alamıyor olabilirsiniz. Bu gibi bir durumdaysanız PSA Grubu sizin imdadınıza yetişiyor.

Peugeot, Citroen, DS veya Opel marka sıfır kilometre bir araba alırsanız arabanızı firma yetkilileri kapınıza kadar teslim edecek.

Sıfır kilometre araç teslimi var bir de sıfır araç kilometre teslimi var. Lüks spor otomobil üreticileri tarafından araç teslimi videolarını eminim izlemişsinizdir. PSA Grubu da bu şekilde bir araç teslimi yapacak ise bu durum çok başarılı olabilir. Ancak bayiden bir görevli benim arabamı benden önce kullanarak evime getirecekse ben bu durumu pek tercih edeceğimi sanmıyorum.

Düşünce çok güzel. Araç almak isteyenler evlerinden çıkmasın. Belki araç almak isteyenler yaş sınırına vs takılıyor. Ancak ülkemizde bu sistem yürür mü ya da pek tercih edilir mi bilmiyorum. Ben mesela gidip teslim almak isterim. Oradaki atmosferi yaşamak isterim.

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir