Norm Ender Mekanın Sahibi Spotify Kaldırıldı

Norm Ender Mekanın Sahibi Spotify üzerinde iyi bir dinlenme rakamına ulaşmıştı. Bir süredir yeni nesil rapçilerin ele geçirdiği sektörde sessiz ve sakin anlar geçiyordu. Norm Ender bu sessizliği bozdu ve bir anda yeniden rapte bir popülerlik oluşmasını sağladı desem yeridir.

Norm Ender Mekanın Sahibi Spotify Üzerinde Bulunmuyor

Şarkının kısa bir süre önce çalıntı olduğu ile alakalı bir söylenti dolaşıyordu. Mekanın Sahibi isimli şarkıdaki beatin, Young Slatt & B Stakk Feat Peewee Longway tarafından seslendirilen “Work My Move” adlı parçadaki benzerliği dikkat çekiliyordu. Mekanın Sahibi çalıntı mı? soruları gündeme gelmişti. Dün melodinin kendisine ait olduğunu iddia eden Young Slatt, sosyal medyadan konuyla ilgili paylaşım yaptı. Paylaşımda Norm Ender’i de etiketleyerek Norm Ender etiketinde, beat’imi çaldı ifadelerini kullandı.

Şarkının Spotify‘da bulunan remix versiyonları hala duruyor. Şarkının orijinal hali neden kaldırıldı henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak eğer bu çalıntı iddiaları yüzünden kaldırıldı ise Norm Ender için hareketli günler yaşanacak. Hatırlarsanız Norm Ender, müziği bir de DeFacto’ya sattı. Mekanın Sahibi DeFacto diyerek Aslı Enver’in oynadığı bir reklam çekilmişti.

Eğer bu şarkı çalıntı olduğu için Spotify’dan kaldırıldı ise bence Norm Ender bu işi bıraksa daha iyi olacaktır. Çünkü kendi deyimi ile bebe dediği yeni nesil rapçilere çok büyük bir koz vermiş olacaktır.

norm ender mekanın sahibi spotify

Norm Ender ne oldu ya foton gitti ?

Mekanın sahibi geri gitti bebeleri piste salalım salalım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir