Nissan Qashqai Midnight Edition Farkı Nedir ve Ne Kadar ?

Ülkemizde fiyatı ve sundukları sayesinde bir hayli sevilen ve kendine ait holiganımsı bir kitleye kavuşan Nissan Qashqai yeni bir model ile karşımıza geldi. Sadece paket olarak yeni olan bu model bildiğiniz Qashqai üzerine temellendirilmiş bir modeldir. Ülkemizde şu anda satışta olan Nissan Qashqai Midnight Edition farkı nedir ?

Nissan Qashqai Midnight Edition Farkı Nedir ?

İlk bakışta sadece gri renkte olan bu Qashqai modeli hakkında kafanıza bazı soru işaretleri olabilir. Şimdi bu soru işaretlerini temizlemeye başlayalım. Arabanın motor seçeneklerinden anlayacağınız üzere bu araç çok sıra dışı bir Nissan Qasqahi modeli değildir. Size normal bir pakette satın alabileceğiniz motor seçeneklerini ve otomatik şanzımanını sunar.

Arabanın dışarısında siyah aksesuarlar ile sportiflik dokunuşları bulunmaktadır. Karartılmış farlar ve siyah jantlar ilk dikkat çeken farklardır. Ancak bunların yanı sıra arabada bir çok siyah aksesuar bulunmaktadır. Bu gri tonu rengi ve siyah aksesuarları ile araba gerçekten çok agresif ve sportif duruyor. Ama sadece duruyor, sportif motor seçenekleri ya da sportif bir performansı yok.

Donanımsal olarak Skypack üzerine inşa edilen bu araba donanım yönünden zengin bir arabadır. Bunu zaten arabayı manuel vites seçeneği ile alamamanızdan anlamışsınızdır diye düşünüyorum. Tabi tüm bu farkları sadece tasarım farkı olarak düşünmek. Bu renk (satılıyorsa) Skypack bir Qashqai alıp gerisini dışarıda tamamlatmak sizce yeterli olur mu bu sorunun cevabını size bırakıyorum.

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir