Motorola One Hyper Basın Görselleri Sızdı

Akıllı cep telefonu sektöründe kendince bazı hamleler yapan Motorola şimdi de farklı bir akıllı cep telefonu ile karşımıza geliyor. Bu seferki akıllı cep telefonunda cihazın ön kamerası kasa içerisinden çıkıyor. Böylece akıllı cep telefonunun ekran / gövde oranı çok yüksek tutulabiliyor. Bu cihazın adı Motorola One Hyper olarak belirtiliyor.

Motorola One Hyper Özellikleri

Öz çekim için oluşturulmuş olan ön kamera 32 MP çözünürlüktedir. Bu kamera resimlerden gördüğünüz üzere kasa içerisine girip gizlenebiliyor veya gerekli zamanlarda kasa dışarısına çıkarak kendisini gösterebiliyor.

Motorola One Hyper özellikleri

Yaklaşık 6.4 inç büyüklüğünde FHD+ IPS LCD ekran cihazın ön tarafında bizi karşılıyor. Kamera boşluğu ya da ahize çentiği bulunmamaktadır. Cihazı arka tarafında bulunan kamera 64 MP çözünürlüktedir. Bu kamera 8 MPlik derinlik kamerası ile desteklenmektedir ve çift flaşa sahiptir.

Huawei marka Android telefonlarından alıştığımız gibi cihazın arka kapağında bir tuş bulunmaktadır. Tahminime göre bu tuş üzerinde parmak izi sensörü bulunmaktadır. Cihazda USB Type-C girişi bulunmaktadır. Snapdragon 675 işlemcisi cihaza güç verirken bu güç 4 GB RAM ve 128 GB depolama birimleri ile cihazda buluşmuştur. Cihazın bataryası ise 3.600 mAh olarak söyleniyor.

Motorola One Hyper kamerası

İşin aslında bu bilgiler resmi açıklama değil ancak çok yüksek olasılık ile cihaz bu özellikler ile gelecektir. Cihazın ülkemize gelip gelmemesi konusunda henüz bir şey söylemek için çok erken. Cihaz bir tanıtılsın da sonra bu konuya değiniriz.

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir