Migros iPhone 11 İzdihamı Amcalar Koşuyor

26.11.2019 tarihinde bildiğiniz üzere Migros, iPhone 11’i 1.300 TL indirim ile satışa sunuyor. Bunu neden mi yapıyor ? İnanın hiç sorgulamadım, adamlar muhasebesini yapmışlardır. Bu fiyattan ayırdıkları stokları hızlıca eritirlerse belki maliyeti kurtaracak belki de kendilerinin iyi reklamını yapacaklardır. iPhone 11’in 1.300 TL indirim ile satışa çıkması Migros iPhone 11 izdihamı ortaya çıkarttır.

Migros iPhone 11 İzdihamı

İnternette bir video dolaşıyor. Muhtemelen bu videoyu Migros çalışanlarından birisi çekmiştir. Videoda mağazanın açılış anı saniye saniye gözükmektedir. Bu videoya bakıp gülmemek ve üzülmemek elde değil.

Ülkemiz şu sıralar ekonomik olarak çok parlak günler görmüyor diyoruz. Asgari ücretin artmasına rağmen artan elektrik faturaları ve vergiler yüzünden üzülüyor. Yıl başına doğru yeni gelen vergiler ile her şeyin fiyatı daha da artacak diyoruz. Videodan görüyorum ki tüm bunlardan şikayet etmemize rağmen lüksten de vazgeçmiyoruz.

Filmlerde bulunan zombielerden kaçma sahnelerini andıran görüntüler biraz beni korkuttu. 1.300 TL indirim ile iPhone 11 alacak diye böyle koşan amcalar yarın bir gün kıtlık çıksa nasıl koşacak bilemiyorum. 1.300 TL az bir para değil asla bunu küçümsemem ama bir telefon için bu kadar koşacağımız günlere ne ara geldik ?

Bu kuyrukta telefonu Migros’tan alıp satıp kar etmeyi düşünenler de vardı diye düşünüyorum. Bu şekilde geçimini sağlayan kitleye bir şey demiyorum ama okula gitmek için bu kadar erken kalkmayıp kameraya sırıtarak koşanlar varsa ona işte sinirlenirim, laf ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir