LG Velvet Yeni Orta Segment Akıllı Cep Telefonu Geliyor

Markanın yeni temsilcisi LG Velvet, orta seviye bir akıllı cep telefonu olarak nitelendiriliyor. Cihaz hakkında bazı söylentiler ve bazı sızıntılar eşliğinde cihazın özellikleri ve tasarımı belli oldu. Ben de bu sızıntıları tek bir yazı altında toplamak istedim.

LG Velvet Özellikleri

Velvet, 6.8 inç büyüklüğünde 20.5:9 en / boy oranı sunan Cinema FullVision isminde çentikli bir ekran ile geliyor. 48 MP ana kamera, 8 MP ultra geniş kamera ve 5 MP derinlik sensörleri ile cihaz olayları kayıt edebiliyor. Kameraların yerleşimi yukarıdan başlayarak büyükten küçüğe doğru sıralanmış gibi görünüyor.

lg velvet kamera

Cihaz gücünü Snapdragon 765G işlemcisinden alıyor. Bu işlemci ile birlikte cihazda 5G mobil bağlantı seçeneği de oluyor. Cihaza güç ömrünü 4.300 mAh büyüklüğünde bir batarya verecek.

6.8 mm incelik ve 74.1 mm genişliğe sahip bu akıllı cep telefonu yapay zeka kullanarak oynatılan içeriğe en uygun ses kalitesine göre hoparlörlerini ayarlıyor ve ortam gürültüsünü azaltıyormuş.

lg velvet tenik özellikler

Cihaz LG Stylus Pen ve LG Dual Screen gibi aksesuarları da destekliyor. Böylelikle cihazı çok daha verimli bir şekilde kullanabileceksiniz. Cihazda aynı zamanda gri, beyaz, yeşil ve gün batımı renkleri bulunmaktadır.

LG orta segment akıllı cep telefonu 7 Mayıs 2020 tarihinde resmi olarak tanıtılıp 15 Mayıs 2020 tarihinde satışa sunulacaktır. Cihazın ne kadar başarılı olacağını fiyatı belirleyecektir çünkü özellikleri kağıt üzerinde fena durmuyor RAM bilgisinin henüz belli olmamasına rağmen.

KAYNAK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir