Lamborghini Aventador Sürprizi 12 Yaşındaki Xander İçin

12 yaşındaki Xander oynadığı araba yarışı oyunlarında Lamborghini Aventador kullanmayı genellikle tercih ediyor. Kendisi aynı zamanda mekanik işler ile uğraşmayı çok seviyor. Babasına bunlardan bir tane üretebilir miyiz sorusunu sorduktan sonra 3D yazıcı kullanarak evlerinin garajında replika bir Lamborghini üretimine başlıyorlar. Üretmek istedikleri bu arabanın aynı zamanda canlı bir şekilde hareket etmesini de hedefliyorlar. Lamborghini Aventador sürprizi ailenin bu girişimi ile başlamış oluyor.

Lamborghini Aventador Sürprizi

Proje üzerindeki ilerlemelerini oluşturmuş oldukları YouTube kanallarında paylaşıyorlar. Ailenin Xander için başlamış olduğu bu girişim gün geçtikçe popülerleşiyor. En sonunda girişim Lamborghini firmasının da dikkatini çekmeyi başarıyor. Firma tarafından ilgili kişiler baba ile iletişime geçiyor ve sürpriz eve geliyor.

Nol Bayramı’nın vermiş olduğu yeni yıl ruhu ile Lamborghini Xander’ı sevindirecek bir hamle yapıyor. Gece Xander uyurken garajda bulunan replika arabayı gerçek bir Lamborghini Aventador Roadster ile değiştiriyor. Ve Xander garaja gittiği zaman büyük sürpriz ile karşılaşıyor.

Bu hikayeyi gerçekten Lamborghini severler için gerçek bir Christmas hikayesi adı ile Lamborghini resmi YouTube kanalında paylaşıyor.

Xander bir Lamborghini alabilecek kadar şanslı olmayabilirsin ancak 3 boyutlu yazıcı ile bu tip bir girişime başlayacak kadar şanslısın. Ülkemizde de bu şekilde hikayeler olmasını isterdim ancak bir çoğumuz Xander kadar şanslı değiliz. Olsak da ülkemiz için bu firmalar gerçekten bu şekilde girişimlerde bulunur mu ?

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir