İzmir Lift Servisi İzmir Hidrolik Kapak Servisi TMC Lift

Ege Bölgesi ve çevresin kesintisiz hizmet verebilen İzmir Lift servisi ve Ege Bölgesi hidrolik kapak servisi TMC Lift, İzmir’in Bornova ilçesinde bulunan 4. sanayide bulunmaktadır. Mobil servis ekibi ile servise ne zaman ihtiyacınız olursa olsun bir telefon kadar uzağınızdadır.

İzmir Lift Servisi

TMC Lift hidrolik kapak servisi ve satışının yanı sıra

  • Özel insanlar için özel liftler,
  • Yük liftleri,
  • Makaslı platformlar,
  • Yük asansörleri,
  • Depo rampaları ve sabit rampaların da satışını ve servisini sağlamaktadır.

2011 yılından bu yana kesintisiz, dürüst ve yerinde hizmet politikası ile TMC lift kurumsal bir firma olmayı başarmıştır. TMC Lift, tüm ürünlerinde standartı belirleyen ve en iyi olmayı hedefleyen İzmir’in öncü firması olmuştur.

TMC Lift tarafından üretilen her ürün CE güvenlik ve kalite direktiflerini uyumludur. Müşteri isteklerine göre özel olarak ürünler üretebilmektedir. Bunu yaparken profesyonel mühendis ekibi ile çok iyi işler çıkartabilmektedirler.

İzmir lift servisi ve İzmir hidrolik kapak servisi olarak 7 / 24 kesintisiz servis hizmeti vermektedirler. 0 (232) 375 30 03 telefon numarası üzerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz. Firmaya ait yapılan ürünlerin listesini görmek için firmanın ürün portföyüne web site üzerinden ya da e-katalog üzerinden göz atabilirsiniz.

Müşteri ve çözüm odaklı servis hizmeti ile TMC Lift ekibinden memnun kalacaksınız. Ege Bölgesi içerisinde hızlı servis imkanının yanı sıra tüm Türkiye’de de servis hizmeti verebilmektedirler.

TMC Lift

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir