iPhone Slide Concept Kaydırmalı iPhone Konsepti

Sosyal medya üzerinde bir çok bilgi dolaşmaktadır. Bu bilgilerin hangisi doğru hangisi yanlış tabiki ayırt etmek bir hayli zor. Kimi bilgiler yanlış olsa da insan bir ihtimal mi acaba diye düşünmeden duramıyor. İnternet üzerinde iPhone 12 için çeşitli konsept olduğu iddia edilen görseller bulunmaktadır. Bu görsellere bir örnek Instagram’da karşıma çıktı. iPhone Slide Concept adında bir video. Videoda kaydırmalı iPhone konsepti bulunmaktadır.

iPhone Slide Concept

Son günlerde katlanır akıllı cep telefonlarının formları değişmiş bulunmaktadır. Bu durumu nedenleri ile birlikte ele almıştım. Samsung D600, E250 ve D900 gibi cep telefonları beni hep etkilemişti. Nokia’nın 8800 serisini de burada saymayı unutmayayım. Kaydırmalı telefonların vermiş olduğu hava, o imaj benim çok hoşuma gidiyordu. Cihazı kaydırarak gelen aramayı açmak ve çıkan o ses çok hoşuma gidiyordu. BlackBerry’nin bu konsepti kullanan bir akıllı cep telefonu hatta piyasada bulunmaktadır.

Akıllı cep telefonlarında kaydırma devrinin geri gelmesi beni çok mutlu eder. Bireysel olarak sevdiğim bir modaydı. Videoda izlediğiniz konsept benim sevdiğim moda ile iPhone kalitesini buluşturan bir konsepttir. Bu tarz bir iPhone’un piyasada olması çok büyük hayal. Bu güne kadar çıkan tüm iPhone modelleri tek parça ve mümkün olduğu kadar gösterişten uzak sade bir tasarıma sahiptir.

Videodaki iPhone modelinin tasarım maliyeti ve servis masraflarının da çok olacağını düşünürsen bana göre bu şekilde bir iPhone piyasaya çıkmayacaktır. Ancak video çok gerçekçi ve cihaz çok stabil gözüküyor. Hal böyle olunca insan bir acaba diyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir