iPhone 12 Türkiye Fiyatı Turkcell Cephesinden Sızdı

Tanıtımının ardından neredeyse 1 ay geçmesine rağmen ülkemizde hala iPhone 12 modelleri satışa çıkmadı. Satışa çıkmasını bırakın fiyatları bile resmi olarak belirtilmedi. Apple Türkiye ya da herhangi bir operatör çıkıp da yeni cihazın satış fiyatları bu olacak diyemedi. Bunda tabiki de dalgalanan kurların etkisi çok büyüktür ancak bu şekilde bir açıklama yapılmadı. iPhone 12 Türkiye fiyatı 23.600 TL gibi çarpıcı ve gerçek olmayan bir fiyat ile çok konuşuldu ancak işin aslı öyle bir fiyat yok ortada !

iPhone 12 Türkiye Fiyatı

Bahsetmiş olduğum gibi henüz resmi bir açıklama gelmedi ancak internette bir çok resim dolanıyor. Bu resimlere inanmak ya da inanmamak sizin elinizdedir. Bu resimdeki fiyatlar gerçek fiyatlardır diyemem. Ancak ben gerçek olduğuna inanıyorum. Sizinle paylaşacağım resimler bana tasarımsal anlamda Turkcell çalışanı tarafından sızdırılmış gibi geliyor. Üstelik size bir iyi bir de kötü haberim var. İyi haberim Turkcell bir kampanya yapmış bu kampanya nedeni ile fiyatlar biraz daha normale göre ucuz (ne kadar ucuz derseniz). Kötü haberim de her kampanyada olduğu gibi bu kampanyadaki stoklar da sınırlıdır. Sözü fazla uzatmadan fiyatları sizinle paylaşacağım.

Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda çok büyük fayda görüyorum çünkü ilk fırsatta bu fiyatlar artacaktır. Tabi bu fiyatların gerçek olmama ihtimalini de düşünmenizi öneririm. Ama bence gerçekler maalesef.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir