Gazete Oku Tüm Sayfaları İle Tabletten ve Akıllı Cep Telefonundan

Farkındayım şu günlerde eve gazete almaz olduk. Evet, buna seviniyorum. Fiziksel kağıt kullanımı azaldığı için ormanlarımızı koruyoruz. Ancak bir yandan da üzülüyorum çünkü haberleşmenin en önemli dalı kullanım oranını azaltmış durumda. Umarım herkes haberleri televizyon ya da çeşitli kanallarla takip etmeye devam ediyordur. Gazete oku tüm sayfaları ile işlemi pek elektronik ortamda yapılamıyor. Elektronik ortamda gazetelerin sadece manşetleri paylaşılabiliyordu çeşitli telif hakları nedenleri ile…

Tabletten Gazete Oku Tüm Sayfaları İle

Eğer Turkcell operatör kullanıcısı iseniz gerçekten çok şanslısınız. Akıllı cep telefonunuz ya da tablet bilgisayarınız ile Dergilik uygulamasını kullanarak gazetelerin tüm sayfalarını okuyabilirsiniz. Uygulamayı Dergilik diye uygulama mağazasında aratarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirip Turkcell üyeliğiniz ile giriş yaptıktan sonra ekranın orta altında bulunan Oku butonuna tıklayıp ardından Gazete butonuna tıklamanız yeterlidir. Burada uygulama üzerinden okuyabileceğiniz gazetelerin listesini görebilirsiniz.

Burada ulusal gazeteler bulunduğu gibi sadece belli il veya bölgelerde yayın yapan bölgesel gazeteler de bulunmaktadır. Tüm gazeteleri internet üzerinden cihazınıza indirebilirsiniz. Ardından indirmiş olduğunuz gazeteleri ücretsiz bir şekilde internet olmadan cihazınızda okuyabilirsiniz.

Dergilik uygulaması ile sesli makale dinleyebilir ve bir çok dergiye kolaylıkla erişebilirsiniz. Evet, gerçek gazetenin keyfini vermeyecektir ancak benim fikrimce gazete okuma oranını öyle ya da böyle arttırmamız gerekiyor.

Evet, birden fazla cihazda aynı üyelik ile giriş yaparak kullanım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir