Fallout 4 London Modu Fragmanı Yayınlandı

Bethesda firmasının çok büyük bir kitle tarafından sevilen oyunu Fallout 4 için gelmesi beklenen büyük moda ait fragman yayınlandı. Fallout 4 London modu olarak isimlendirilen bu mod kullanıcıları bu sefer Amerika’dan alıp İngiltere’ye götürüyor.

Fallout 4 London Modu

Bir DLC boyutunda hatta belki DLC’den de büyük ve bir DLC’den de geniş kapsamlı olan bu mod çıkacağı duyulduğu günden beri oyun sevdalılarını heyecanlandırmayı başardı. Sürekli kullanıcılarını Amerika’da gezdiren oyun artık rotayı İngiltere’ye çevirdi (mod adından da anlayacağınız üzere).

Doğal olarak henüz modu oynama fırsatım olmadı ancak fragmanda bir çok ironik İngiliz objesini gördüm. İngiltere ile ikonikleşmiş olan çift katlı otobüsler ve bazı özel binalar olmak üzere bir çok İngiltere’ye has obje ve mekanı görmek mümkün.

Fallout London 2237 yılında geçiyor. Bu demek oluyor ki bu modla oyun Fallout 1 ve Fallout 2 arasında kronolojik olarak yer alacaktır. FEV virüsü henüz İngiltere’ye ulaşmadığından dolayı oyunda mutant ya da başka yaratıklar görmeyi beklemiyorum.

Oyunda değişen tek şey harita ve zaman değil. Oyunda 7 yeni grup daha bulunmaktadır. Aynı zamanda şaşırmayacağınız üzere oyunda yeni silahlar ve yeni canavarlar da olacaktır.

Oyunun çıkış tarihi konusunda bir açıklama henüz yok ancak yayınlanan fragman ve ekibin 2017’de toplandığını göz önüne alırsak bence geliyor yaklaşmakta olan…

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir