Dodge Viper Limuzin 12 Yolcu Kapasitesine Sahip

Özel arabalar listemde de olan Dodge Viper herkesin aklına limuzin olarak değil de V10 motoruyla geldiği şüphesizdir. Kamyon motorundan bir performans arabasına can veren bu motorun egzoz sesi hala kulaklarınızdadır eminim. Böylesine ünlü ve sıradışı bir spor otomobili 12 yolcu kapasitesine sahip bir araca çevirmek kimin aklına gelirdi ki? Dodge Viper Limuzin eBay’de satışa sunuldu.

Dodge Viper Limuzin Özellikleri

1996 model olan Dodge Viper kendine has beyaz renkte ve mavi şeritlere sahip. 12 yolcu kapasitesine sahip olan modelde çok abartılı aksesuarlar bulunmuyor. Genel anlamda araç son derece sade olmuş. Arabanın tavanı artık yok. Üstü açık Dodge Viper’da bulunan koruma çubuğu ön tarafta kalırken bir de aynısından arka tarafa eklenmiş.

Dodge Viper Limuzin

Arabanın içerisinde siyah deri koltuklar bulunuyor. Sürücü kokpitinde ise herhangi bir oynama bulunmamaktadır. Arabaya arkadan baktığımız zaman da hiç bir modifikasyon yok. Bagajı, stop lambaları ve tamponu ile araç gayet sade duruyor.

Kaput altında 8.4 litre büyüklüğünde V10 motor bulunuyor. Aracın kilometre sayacının sadece 9.500 km’dir olduğu söyleniyor. Az kilometredeki bu özel araba için istenen fiyat 135.000$ olarak sitede gözüküyor. Açık arttırmanın süresi bitti ve hiç teklif verilmedi diye düşünürsek bu araç için biraz fazla ücret istenmiş demek hiç zor değil.

1996 dodge Viper

Dodge Viper Limo isimli bu 1996 Dodge Viper RT-10 modeline bana sorarsanız yazık olmuş. Ama renkler ve zevkler tartışılmaz tabi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir