Dodge Challenger Cabriolet Hayaliniz Artık Gerçek Olabilir

Fabrika çıkışlı bir Dodge Challenger Cabriolet alamazsınız. Ancak bir Dodge Challenger arabanız varsa ve cebinizde 26.000 $’ınız varsa cabriolet bir Challenger modeline sahip olabilirsiniz.

Dodge bayileri, Drop Top Customs ile bir anlaşma yapmış durumdadır. Sıfır kilometre Dodge Challenger + 26.000$’ı bayiye verirseniz. Bayi sizin için Drop Top Customs ile ortak bir model üretiyor. 26.000$ neredeyse bir Challenger parası, evet farkındayım. Bu dönüşümü yapan firma işçiliği son derece üst seviyede tutuyor. Bunu hem görsellerden hem de fiyattan anlayabilirsiniz.

Siz Drop Top Customs firması ile iletişime geçmiyorsunuz. Bayiye gidip üstü açık bir Challenger siparişi veriyorsunuz. Challenger modeli sizin isteklerinize göre Brampton Montaj Fabrikası’nda üretiliyor. Ancak bu üretimi üstü kapalı bir şekilde yapılıyor. Üretim sonrası model bayiye gitmek yerine Florida merkezli Drop Top Customs firmasına gidiyor.

Dönüşüm esnasında kullanılan parçaların her biri için 36.000 mil yani yaklaşık 57.000 kilometre ve 3 yıl garanti sunuluyor. Yani bu dönüşüm işlemini sanayide yaptırırsanız aracınız garanti dışı kalacaktır. Cabriolet Challenger siparişleri bu gün (16 Ağustos 2022) itibariyle teslim edilmeye başlandı.

Düşünce güzel. Ama bir çok eksik yanı bulunuyor. Örneğin fabrikada bu işlem yapılsa da boşa tavanı kapatma işçiliği ve malzeme parasını ödememiş olsak. Aynı zamanda custom firmasının istediği para da hiç az değil. Bu custom firması Challanger üretim fabrikasına küçük bir modül kursa da nakliyeden de kurtulsak olmaz mıydı? Neyse bu arabaya sahip olabileceklere iyi yolculuklar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir